Şah Acar Çelik

Hakkımızda

Kurumsal

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Şah Acar Çelik bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanları ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindedir.

Firmamız; çelik konstrüksiyon, hayvan besi binaları, kümesler ve silo uygulamalarında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle; pek çok konut, iş yeri, kapalı pazar alanı, hayvancılık sektörlerinde imalatını yaptığımız ürünler kullanılmakta olup, müşterilerimize başarıyla hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

Ürün satışımızda ve işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu alanlar üzerine faaliyetlerimize devam ediyoruz. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekibe ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Biz; imalatını, montajını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de her zaman müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyar.